Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Masz ogródek, albo znacznie większą uprawę i jakieś szkodniki pozbawiają Cię plonów? Sprawdziłeś już masę polecanych w sieci trutek, ale zamiast gryzoni wytępiłeś całą populację kotów w okolicy? Najwyższa pora sięgnąć po pomoc specjalistów z Forward DDD. Deratyzacja w naszym wydaniu jest profesjonalna i wycelowana bezpośrednio w małych wrogów.

Deratyzacja jest bardzo często potrzebna nie tylko w magazynach przechowujących plony rolnicze. Miasta już dawno wdarły się na tereny zajmowane przez dzikie gryzonie, a te szybko przyzwyczaiły się do korzyści miejskiego życia. Dziś szczury można spotkać w niemal każdej piwnicy, a szkodniki chętnie zaglądają na hale produkcyjne, do ciepłych archiwów czy w końcu do naszych domów.

Czym jest deratyzacja i jak ją wykonujemy?

Deratyzacja nazywana także odszczurzaniem jest określeniem na proces tępienia szkodliwych gryzoni. Zazwyczaj odnosi się do walki ze szczurami i myszami, ale dotyczy także eliminowania norników i karczowników oraz wszystkich małych gryzoni powodujących szkody w gospodarstwach domowych lub przenoszących choroby zakaźne.

Proces deratyzacji jest przeprowadzany najczęściej jednym z dwóch rodzajów metod:

Jakie formy deratyzacji oferuje Forward DDD?

Przede wszystkim sposoby deratyzacji dobieramy po odpowiednim zbadaniu sytuacji i w oparciu o potrzeby klienta oraz charakterystykę pomieszczeń. Walka z każdym szkodnikiem wymaga indywidualnego podejścia.

W naszej ofercie usług deratyzacji znajdziecie:

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Dlaczego deratyzacja jest potrzebna?

Niestety szybko rozmnażające się gryzonie potrafią w mgnieniu oka stać się poważnym problemem. Te niewielkie stworzenia w dużych grupach potrafią nie tylko doprowadzić do sporych zniszczeń, ale także w dużym stopniu zakłócają równowagę w środowisku naturalnym.

Obecność gryzoni w pobliżu skupisk ludzkich ma wiele negatywnych efektów, a możemy do nich zaliczyć to, że gryzonie:

Zobaczyłeś w swoim gospodarstwie lub miejscu pracy myszkę, albo szczura? Nie lekceważ małych gryzoni, zapewne ich towarzysze już są w okolicy i lada moment możesz mieć naprawdę duży problem. Forward DDD może Cię od niego skutecznie uwolnić!