Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Każdy przynajmniej raz w życiu doznał nieprzyjemności związanej z obecnością insektów w swoim życiu. Jeżeli nie miałeś problemów z karaluchami, wszami lub pchłami to możesz mówić o szczęściu. Za to niemal na pewno co roku dostajesz białej gorączki na myśl o ugryzieniach komarów. Spraye na komary nie wiele dają i coraz częściej trzeba wytoczyć naprawdę ciężkie działa. Może warto w końcu skorzystać z usługi dezynsekcji?

Nie tylko komary dają nam się co roku we znaki. Insekty wszelkiej maści potrafią być poważnym problemem nie tylko jako rysa na komforcie życia codziennego. Te małe szkodniki potrafią atakować zbiory rolników, infekować zwierzęta hodowlane i w końcu poważnie zagrażać zdrowiu ludzi. Walka z insektami stała się prawdziwą sztuką wojenną i wymaga nie tylko użycia odpowiedniego środka, ale także znajomości wroga oraz doskonałej umiejętności odnajdywania źródeł plag. Specjaliści z Forward DDD potrafią zlokalizować problem i skutecznie go usunąć. Mamy lata doświadczeń w dezynsekcji i do każdej bitwy podchodzimy z należytym profesjonalizmem oraz dbałością o szczegóły.

Czym jest dezynsekcja?

Dezynsekcja jest pojęciem określającym ogólne tępienie szkodliwych owadów, a w szerokim znaczeniu niszczenie stawonogów. Proces ten stosuje się przede wszystkim do walki z pasożytami takimi, jak komary, muchy, pchły, wszy, pluskwy i karaluchy. Dezynsekcję stosuje się ze względów sanitarnych oraz gospodarczych. Skuteczna walka z insektami wymaga nie tylko eksterminacji dorosłych osobników, ale także lokalizację ich gniazd i eliminację jaj oraz larw. Właśnie dlatego do skutecznego pozbycia się problemu z insektami konieczne jest skorzystanie z fachowej pomocy.

Forward DDD stosuje trzy metody walki z insektami. Rodzaj dezynsekcji dobieramy pod konkretny problem oraz potrzeby klienta. W zależności od sytuacji nasi specjaliści stosują do walki z pasożytami:

Metodę chemiczną:

Metodę fizyczną:

Metodę biologiczną:

Masz pytania?

Jakie owady zwalcza się za pomocą dezynsekcji?

Zasadniczo dezynsekcja jest wykorzystywana do walki z pasożytami z gromady w typie stawonogów. Bardziej szczegółowo oznacza ona eksterminację owadów związanych bezpośrednio z otoczeniem człowieka. Forward DDD świadczy usługi dezynsekcji następujących grup szkodników:

Bezpośrednie pasożyty człowieka:

Owady nalatujące do domostw:

Owady żywiące się resztkami pokarmowymi:

Owady żywiące się materią organiczną:

Owady żywiące się drewnem w stadium larwalnym:

Jak wygląda przygotowanie do dezynsekcji?

Dezynsekcja nie jest procesem łatwym i wymaga odpowiedniego rozeznania. Środki oraz metody działania są dobierane po dokładnym poznaniu problemu oraz szczegółowych konsultacjach ze zleceniodawcą. Nasi specjaliści prowadzą dokładny monitoring aktywności pasożytów z pomocą detektorów, lamp owadobójczych oraz pułapek feromonowych. Wszystkie procesy przeprowadzamy zgodnie z systemem HACCP.

Po odpowiednim rozeznaniu sytuacji przystępujemy do działania i właściwej dezynsekcji. Forward DDD gwarantuje jakość usług, dlatego po zakończonym procesie przedkładamy zleceniodawcy szczegółowy protokół wykonanej dezynsekcji oraz instruujemy na temat wykorzystanych preparatów. Klient otrzymuje także karty charakterystyki wykorzystanych środków owadobójczych.

Masz problem ze szkodnikami? Jeżeli tu trafiłeś to jesteś o krok od jego rozwiązania!