Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Forward DDD to nie tylko firma z branży Pest Control, ale przede wszystkim ludzie o ponad 40-letnim doświadczeniu w branży. Cechuje nas profesjonalizm, bogata wiedza oraz umiejętności radzenia sobie z wszystkimi wyzwaniami.

Zespół Forward DDD tworzą ludzie pracujący w branży i zbierający doświadczenia od ponad czterech dekad. Firma jako samodzielny podmiot gospodarczy rozpoczęła działalność w 1992 roku i od tego czasu notuje wiele sukcesów na polu swojej działalności. Kluczem do naszych osiągnięć jest filozofia pracy stawiająca na jakość. W naszej branży nie możemy sobie pozwolić na półśrodki i do każdego zlecenia musimy podchodzić z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam na ciągły rozwój oferty oraz inwestowanie w najnowsze technologie i środki wykorzystywane w dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji. Najnowocześniejszy sprzęt pozwala na pełne wykorzystanie doświadczenia i wiedzy naszych techników.

Czym się zajmuje Forward DDD?

Forward DDD działa w branży Pest Control i świadczy kompleksowe usługi w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji. Oznacza to, że nasi fachowcy uwolnią Cię od drobnoustrojów, wirusów oraz szkodników małych i dużych. Prowadzimy działania doraźne oraz zapobiegawcze. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:

Dezynfekcję – oczyszczanie oraz odkażanie pomieszczeń i przestrzeni z drobnoustrojów, wirusów i grzybów. Dzięki szczegółowej dezynfekcji dbamy o zdrowie swoje, swoich bliskich oraz pracowników. W procesie tym wykorzystujemy rozmaite metody dostosowane do rodzaju zlecenia oraz charakterystyki pomieszczenia. W ten sposób zapewniamy całkowite uwolnienie się od niewidocznych dla wzroku zagrożeń.

Dezynsekcję – eliminację insektów oraz ograniczanie ich populacji. Dzięki zaawansowanym środkom możemy niszczyć kolonie owadzich szkodników i usuwać ich gniazda. Walka z insektami jest szczególnie ważna ze względów sanitarnych i gospodarczych. Takie organizmy, jak muchy, komary, karaluchy czy pluskwy potrafią wyrządzić spore szkody, a także są nośnikiem wielu chorób zakaźnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi technicy perfekcyjnie lokalizują gniazda insektów i eliminują problem u źródła.

Deratyzację – gryzonie w dużych grupach potrafią niszczyć zbiory żywności, powodować poważne uszkodzenia instalacji przemysłowych, a nawet zagryzać mniejsze zwierzęta hodowlane. Likwidacja szkodników takich, jak szczury czy myszy jest kluczowa dla przemysłu spożywczego, ale także w innych branżach gryzonie mogą być powodem wielu problemów. Nasza firma nie tylko likwiduje te niewielkie szkodniki, ale także monitoruje ich aktywność.

Jakość i bezpieczeństwo fundamentem Forward DDD

Przez lata swojej działalności Forward DDD opracowało szereg procedur windujących jakość usług na najwyższy poziom. Dowodem na perfekcję naszych działań są liczne zastępy zadowolonych klientów, którym pomogliśmy przez cały czas obecności na rynku.

W Forward DDD mamy świadomość zagrożeń jakie niosą za sobą drobnoustroje oraz szkodniki nieco większych gabarytów. Mimo to w walce z nimi zawsze stawiamy na środki precyzyjnie obierające cel i nie szkodzące otoczeniu. Nasi pracownicy dbają o bezpieczeństwo klientów, osób postronnych oraz zwierząt i środowiska naturalnego. Nasze działania spełniają wszystkie wymogi ochrony środowiska.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji to znalazłeś się w bardzo dobrym miejscu. Zapraszamy do współpracy! Stawiając na Forward DDD stawiasz na jakość i sukces!

Co oferujemy?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie po przeprowadzonym audycie.

PAKIET STANDARD

od 99 zł netto

Pakiet dedykowany dla mikro firm, punktu gastronomicznego lub spożywczego, przedszkoli, stacji paliw itp.

Abonament zwiera:

 • Do 3 karmników deratyzacyjnych
 • Do 3 detektorów owadów
 • Pełną dokumentację dla celów Sanepidu
 • System zgodny z HACCP, BRC FOOD

Do 25km od Bielska-Białej

Częstotliwość min. 1 raz na kwartał.

Zapytaj o szczegóły

PAKIET PREMIUM

od 199 zł netto

Pakiet dedykowany dla małych firm, hoteli, piekarni itp.

Abonament zwiera:

 • Do 8 karmników deratyzacyjnych
 • Do 6 detektorów owadów
 • Do 2 pułapek feromonowych
 • Jedną interwencję usunięcia gniazda os lub szerszeni w roku
 • Pełną dokumentację dla celów Sanepidu
 • System zgodny z HACCP, BRC FOOD

Do 25km od Bielska-Białej

Częstotliwość min. co 2 miesiące.

Zapytaj o szczegóły

PAKIET BIZNES

od 399 zł netto

Pakiet dedykowany dla średnich i dużych firm, szpitali itp.

Abonament zwiera:

 • Do 15 karmników deratyzacyjnych
 • Do 10 detektorów owadów
 • Do 5 pułapek feromonowych
 • Do 3 chwutaczy gryzoni
 • Pełną dokumentację dla celów Sanepidu
 • System zgodny z HACCP, BRC FOOD
 • Przygotowanie do audytu

Do 25km od Bielska-Białej

Częstotliwość co 1 miesiąc.

Zapytaj o szczegóły