Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Ozonowanie jest jedną z popularniejszych i niezwykle skutecznych metod w walce z drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu i wodzie. Proces ten wykorzystuje silnie utleniający się gaz, jakim jest ozon oraz jego dynamiczne reakcje ze wszelkimi związkami organicznymi, jak pleśń, grzyb, wirusy, bakterie oraz alergeny.

W ofercie Forward DDD nie mogło zabraknąć tej usługi, która pozwala bardzo sprawnie oczyścić wszelakie pomieszczenia. Dużą zaletą ozonowania jest możliwość szybkiego przygotowania lokalu do ponownego korzystania. Co ważne proces ten jest wykorzystywany nie tylko w celach dezynfekcji powietrza i powierzchni, ale także pozwala usunąć nieprzyjemne zapachy. Te są efektem unoszenia się w powietrzu związków organicznych, a więc ozonowanie w całości pozbywa się problemu.

Proces ozonowania pozwoli pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, ale czy faktycznie jest w tym skuteczny? Tak! Z pomocą ozonowania można się pozbyć tak silnych zapachów, jak woń spalenizny wywołana pożarem, czy zapach stęchlizny po zalaniu w wyniku powodzi. Z powietrza można usunąć również nieprzyjemną woń pleśni, która pozostaje w pomieszczeniu na długo po usunięciu grzyba. Patrząc na bardziej przyziemne przykłady możemy po prostu pozbyć się zapachu papierosów z mieszkania po tym, jak rzuciliśmy palenie. Ozonowanie jest faktycznie skuteczne w walce z mikroorganizmami, jak i zapachami, co sprawia, że stało się tak popularne. Ostatnie badania pokazują także, że ozonowanie może być pomocne w walce z koronawirusami, więc tym bardziej zyskało na znaczeniu.

Forward DDD posiada szereg profesjonalnych generatorów ozonu o różnej wydajności. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować proces likwidacji bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz alergenów do praktycznie każdego pomieszczenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę lokalów każdego rodzaju. Nie ważne, czy konieczne jest wykonanie ozonowania pokoju, całego domu, czy pomieszczeń biurowych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dezynfekcję z wykorzystaniem tej metody w każdym pomieszczeniu.

Nasza oferta ozonowania obejmuje takie pomieszczenia, jak:

Potrzebujesz skorzystać z usługi ozonowania i nie wiesz, czy jest ona możliwa w Twoim lokalu? Koniecznie się z nami skontaktuj i razem zdecydujemy, jaką formę dezynfekcji dobrać dla Twoich potrzeb.

Masz pytania?